Kamila i Maciej Rajfurowie

Kamila i Maciej Rajfurowie

Kamila Rajfur – studentka IV roku fizyki technicznej (nie pytajcie, co się po tym robi) na Politechnice Wrocławskiej. Z powołania żona, z pasji żeglarka i harcerka Skautów Europy. Uwielbia czytać książki, szczególnie westerny, spacerować po pięknym Wrocławiu i podróżować z mężem.

Maciej Rajfur – dziennikarz z wykształcenia, z zawodu i powołania. Pracuje w tygodniku katolickim “Gość Niedzielny”. Właśnie spełnia swoje największe marzenie – małżeństwo. Przepada za wspinaczką górską zimą, piłką ręczną i spotkaniami z kombatantami – powstańcami warszawskimi i żołnierzami wyklętymi.

spotkanie z cyklu we dwoje

Jedną z wielkich tajemnic naszego życia jesteśmy my sami. Kiedy dwoje ludzi łączy się w Sakramencie Małżeństwa łączą się dwie tajemnice, które mają ze sobą wspólnie żyć, dogadywać się i czerpać z tego szczęście, widzieć piękno wspólnych decyzji, dorastające dzieci.

Spotkanie, które będą prowadzili Kamila i Maciej to tematyka bardzo obszerna dotycząca: miłości, związku, relacji, tożsamości, obowiązków, przebaczania, pracy, wychowania, zadawania ran.

biblista
ks. Piotr Kot