Minione wydarzenia

Minione wydarzenia

17 Lut 2019

Dwudziestka

Zapraszamy w roku akademickim w każdą Niedzielę na Akademicką Mszę Świętą do katedry legnickiej o godz. 20.00.    
10 Lut 2019

Dwudziestka

Zapraszamy w roku akademickim w każdą Niedzielę na Akademicką Mszę Świętą do katedry legnickiej o godz. 20.00.    
7 Lut 2019

#5 GEJSZA – kurs “Odkrywanie życia”

GEJSZA Japonia, okres edo. W poszukiwaniu bardziej ekscytującego życia pewna kobieta coraz bardziej oddala się od męża i rodziny. Co jest źródłem spełnienia w twoim życiu?   Tak przedstawia się tematyka dzisiejszego spotkania z kursu ODKRYWANIE ŻYCIA, które poprowadzi dla was ks. Robert Bielawski.    
3 Lut 2019

Dwudziestka

Zapraszamy w roku akademickim w każdą Niedzielę na Akademicką Mszę Świętą do katedry legnickiej o godz. 20.00.    
31 Sty 2019

Mowa miłości-język Jezusa Chrystusa

Zapraszamy na dodatkowe spotkanie DA IKONA, które tym razem poruszy dość aktualny temat, ale od całkowicie innej strony. Jaki był Jezus? Jak się zachowywał? Jak się denerwował to co mówił? A denerwował? Jakim był człowiekiem? Jakie wypowiadał słowa? Czego nas uczy o wzajemnym szacunku do siebie? Po czym inni poznają, że jesteśmy chrześcijanami? Postaramy się odpowiedzieć na powyższe pytania na najbliższym spotkaniu.
24 Sty 2019

#4 TRWANIK – kurs “Odkrywanie życia”

TRWANIK Przedmieścia. Pewien mężczyzna jest pod wrażenie obejrzanej późną nocą reklamy i uważa, że jego życie byłoby pełniejsze, gdyby miał piękniejszy ogród. Jaka jest twoja lista “gdyby tylko…”?   Tak przedstawia się tematyka dzisiejszego spotkania z kursu ODKRYWANIE ŻYCIA, które poprowadzi dla was dk. Michał Kamiński.    
13 Sty 2019

Msza św. o dobrą o sesję

Zapraszamy wszystkich studentów na Akademicką Mszę Świętą o godz. 20.00, która będzie celebrowana za Was o dobrze przeżytą i udaną sesję zimową 🙂    
20 Gru 2018

#3 ZŁOTO – kurs “Odkrywanie życia”

Hotel Gorączka złota w Kalifornii. Pewien człowiek ryzykuje życie, poszukując złotego kruszcu. Co Ci pomaga iść naprzód w trudnych sytuacjach?   Tak przedstawia się tematyka dzisiejszego spotkania z kursu ODKRYWANIE ŻYCIAks. Robert Bielawski, które poprowadzi dla was , duszpasterz akademicki.    
13 Gru 2018

Przejście przez Morze Czerwone – spotkanie biblijne

Zapraszamy na kolejne spotkanie z ks. dr Piotrem Kotem, biblistą, który zabierze nas w głąb słowa Bożego. Tym razem zatrzymamy się nad Księgą Wyjścia 14, 15-15, 1a, zachęcamy, by przed spotkaniem przeczytać ten fragment, co pozwoli lepiej uczestniczyć w tym wydarzeniu. Warto odsłuchać materiał z pierwszego i drugiego spotkania w zakładce NAGRANIA.    
6 Gru 2018

Jak się kłócimy i jak się godzimy?

Kolejne spotkanie z cyklu WE DWOJE, które prowadzą Kamila i Maciej Rajfurowie. Tym razem zapraszamy Was na spotkanie, które poruszy temat: “Jak się kłócimy i jak się godzimy?”    
  • 1
  • 2