Gdzie się spotykamy?

Gdzie się spotykamy?

Są dwa miejsca wokół których żyje DA IKONA. Żeby ułatwić Wam dotarcie do nas poniżej umieszczamy szczegółowe dane zarówno miejsca gdzie odbywają się cotygodniowe spotkania, a także Akademicka Msza Święta. Dla zainteresowanych zamieszczamy też lokalizację naszego wakacyjnego Obozu ewangelizacyjno-sportowego.

Czwartkowe spotkania

W tym miejscu spotykamy się co tydzień, w każdy czwartek. kilka fotek ze spotkań

Dwudziestka

W roku akademickim (październik-czerwiec) każdej niedzieli w Katedrze Legnickiej Świętych Apostołów Piotra i Pawła jest sprawowana Akademicka Msza Święta o godz. 20.00. Jej specyficzne zewnętrzne warunki (przyciemniony kościół, oświetlony tylko ołtarz), akompaniament gitary, homilie dostosowane do młodego człowieka pozwalają inaczej przeżywać Eucharystię. przyjdź, przekonaj się!  

Obóz ewangelizacyjno-sportowy

Obóz ewangelizacyjny Ten obóz to nie rekolekcje, ten obóz to nie same szaleństwa, ale połączenie tych dwóch sfer: duchowej i fizycznej. Co z tego ducha będzie na obozie? Na pewno wspólnota! Dzięki niej tam „gdzie dwaj albo trzej są zebrani w imię moje” – tam będzie Bóg; Eucharystia, uwielbienia, słowo Boże, konferencje – wiele do przemyślenia, do radości, do weryfikacji. obóz sportowy Na OESie chcemy najpierw zadbać o zdrowego ducha, a dzięki temu zadbać o własne ciało, czyli p prostu…